W zależności od wybranego pakietu ceny Kamagry spadają nawet o ponad połowę. Do wyboru mamy żel oraz tabletki, z czego te drugie otrzymamy za mniejszą cenę.

Dla przykładu, kupując 2 blistry Kamagry, po 4 tabletki w listku, zapłacimy za zestaw 80 zł, co łatwo obliczyć, że cena jednej tabletki to 10 zł.

Decydując się na nieco większy zestaw tabletek i wybierając 10 blistrów, za tabletkę przyjdzie nam zapłacić  7 zł co za zestaw da nam kwotę 140 zł. I jest to oferta na prawdę godna uwagi, bowiem za konkurencyjny produkt na bazie sildenafilu musielibyśmy zapłacić drugie tyle. Dodatkowo, zaletą Kamagry jest jej dostępność bez recepty, a więc i bez czekania w kolejce na swoją kolej. Jednak, przyjmując ten preparat bez konsultacji z lekarzem, należy dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do leku, aby zminimalizować niepożądane skutki uboczne.

Wybierając szybszą w działaniu, Kamagrę w żelu przygotujmy się na wydatek około 16zł za saszetkę. Taki zestaw, zwany 2 week pack, zawiera 14 saszetek i kosztuje około 224 zł.

Źródło – https://www.aptekakamagra.pl/